Szkolenia biznesowe

Jakie kursy i poradniki do nauki wybrać? Dzielimy się recenzjami, polecamy sprawdzone publikacje, a także kursy i szkolenia edukacyjne.
Nataniel

Szkolenia biznesowe

Post autor: Nataniel »

Słuchajcie, czy jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone szkolenia biznesowe? Ale chodzi mi o konkrety, nie lanie wody. Ważna jest dla mnie informacja, którą będę mógł wykorzystać w praktyce. Chodzi mi na przykład o szkolenia z wywierania wpływu, perswazji. I z tego co widziałem, dobre opinie ma firma https://door.com.pl - uczestniczyliście w szkoleniach organizowanych przez nich?
oligara

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: oligara »

Jestem w kropce, jeśli chodzi o mój biznes, bo jak wiadomo, wszystko ma swoje cele, plany, marzenia, ale ja do końca nie wiem, jak po prostu to połączyć. Na pewno muszę sprawdzić sobie coś takiego jak wniosek o tańszy prąd , bo bez tego nie da się nam nic zrobić. Dodatkowo ważne jest bycie eko. Coś jeszcze powinnam wiedzieć?
Janko

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Janko »

Zrozumienie finansów jest niezbędne w każdej firmie, dlatego oferta szkoleń biznesowych obejmuje również kursy z zakresu finansów dla menedżerów. Dzięki temu uczestnicy mogą lepiej zarządzać budżetami i podejmować świadome decyzje finansowe. Szczegółowe informacje na temat dostępnych szkoleń można znaleźć pod tym adresem https://4grow.pl/ co jest pomocne przy wyborze odpowiedniego kursu.
ODPOWIEDZ