Problemy z paznokciami

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Dargomia
Posty: 0
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:02

Problemy z paznokciami

Post autor: Dargomia »

Mam problemy z paznokciami u stóp, od długiego już czasu paznokcie wrastają, co powoduje u mnie naprawdę ogromny dyskomfort, czy Waszym zdaniem pozostaje mi tylko pomoc specjalisty - podologa? Prawdopodobnie się zdecyduję, poszukam tylko dobrego podologa w naszej okolicy, pomoże mi pewnie usunąć też modzele, które na pewno nie są estetycznym elementem stóp.

świeczki hopi
michalikg

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: michalikg »

Warto zgłosić się do specjalisty, który pomoże Ci zadbać o paznokcie. Gdynia to miasto, w którym mogę polecić Ci sprawdzonego podologa. Podo+Med - gabinet podologiczny, który wyleczył moje paznokcie i sprawił, że teraz wiem, jak o nie zadbać.
aniabiala

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: aniabiala »

Z problemami z paznokciami nie ma żartów. Należy jak najszybciej udać się do specjalisty - podologa aby zobaczył, w jakim stanie są paznokcie. Bydgoszcz to miasto, w którym polecam bardzo fajny gabinet podologiczny - Zdrowe Stopy :)
matyldawik

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: matyldawik »

Moim zdaniem nie tylko od święta wato zadbać o paznokcie. Łódź jest to miasto, w którym mogę polecić Wam specjalistę, do którego regularnie chodzę - podolog Maja Goratat :)
amandawilk

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: amandawilk »

Moim zdaniem warto udać się na podstawowy zabieg podologiczny do sprawdzonego gabinety podologicznego. Taki zabieg z pewnością pomoże Wam zadbać o wygląd i zdrowie Waszych stóp :)
Sławomir

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonych placówek medycznych, które świadczą usługi medyczne dla osób prywatnych lub firm, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Sam korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
korneliawiku

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: korneliawiku »

Na pewno trzeba sprawdzić, czy to nie grzybica paznokci. Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy wiele gabinetów podologicznych, które pomogą nam zadbać o zdrowe i piękne stopy :)
annabiala

Re: Problemy z paznokciami

Post autor: annabiala »

Ja w pierwszej kolejności umówiłabym się na pedicure leczniczy Bydgoszcz. Jest to zabieg, dzięki któremu dowiemy się, co jest nie tak z naszymi stopami i paznokciami.
ODPOWIEDZ