Język chiński dla początkujących

Planujesz rozpocząć naukę języka obcego i nie wiesz, jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza? Poznaj doświadczenia innych oraz skuteczne sposoby na szybkie przyswojenie nowego słownictwa!
Awatar użytkownika
Tulimir
Posty: 0
Rejestracja: 06 sty 2022, 2:02

Język chiński dla początkujących

Post autor: Tulimir »

Cześć forumowicze, podpowiecie mi gdzie najlepiej zapisać się na kurs języka chińskiego? Myślałem już o różnych rozwiązaniach typu jakiś prywatny nauczyciel albo kurs internetowy, ale chciałbym też poznać opinie innych, żeby mieć jakieś spojrzenie z innej perspektywy :D Bardzo mi zależy na efektach, więc potrzebny będzie naprawdę dobry nauczyciel. Czekam na odzew!
Awatar użytkownika
Walery
Posty: 0
Rejestracja: 01 lut 2022, 1:00

Re: Język chiński dla początkujących

Post autor: Walery »

A może w twoim mieście jest jakaś szkoła języka chińskiego? Ja wybrałbym właśnie szkołę i nie muszą to być koniecznie zajęcia w grupach, bo często też są zapisy na indywidualne. Tak chyba jest najlepiej, jeśli chcesz w miarę szybko opanować język bo nauczyciel zwraca uwagę tylko na ciebie. Ja nie uczestniczyłem w tego typu kursach, ale słyszałem od znajomych ;)
korni

Re: Język chiński dla początkujących

Post autor: korni »

Z tego co mi się wydaje to jeszcze mało szkół językowych ma ten język w ofercie. Najbardziej są dalej popularne języki takie jak angielski, włoski, hiszpański no i niemiecki Konin.
ODPOWIEDZ