Poduszka z gryką?

Chcesz podzielić się z innymi ciekawą informacją ze świata nauki? Śmiało, to właśnie miejsce na rozmowy o rzeczach interesujących i związanych z wszystkimi dziedzinami nauki.
Awatar użytkownika
kalina
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 23:57

Poduszka z gryką?

Post autor: kalina »

Hej, czy słyszeliście kiedyś o czymś takim jak poduszka z gryką? Powiem wam, że dopiero niedawno znalazłam takie poduszki, a że komfort spania jest dla mnie bardzo ważny to pomyślałam, czy nie warto byłoby zainwestować w taką poduchę. Mieliście z nimi styczność i chcielibyście podzielić się doświadczeniami? Rzeczywiście śpi się na niej tak wygodnie?
Sara212

Re: Poduszka z gryką?

Post autor: Sara212 »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzic ofertę firmy PIÓREX - https://piorex-sklep.pl/kategoria/koldry/letnie/ , która jest producentem wysokiej jakości poduszek i kołder. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
salamandiks4

Re: Poduszka z gryką?

Post autor: salamandiks4 »

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzic stronę, gdzie znajdziecie sklep AllerGuard, w którego ofercie znajdziecie Pościel dla alergików i wiele innych kołder oraz poduszek. Uważam, że oferują bardzo wysoką jakość.
ODPOWIEDZ