rekuperacja

Chcesz podzielić się z innymi ciekawą informacją ze świata nauki? Śmiało, to właśnie miejsce na rozmowy o rzeczach interesujących i związanych z wszystkimi dziedzinami nauki.
Awatar użytkownika
Irina67
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 23:28

rekuperacja

Post autor: Irina67 »

zupełnie nic nie wiedziałam o rekuperacji, ale trafiłam na te firmę: https://centrumrekuperacji.pl/ - wszystko mi wyjaśnili, mają doskonałe podejście do klientów, mają tez ogromne doświadczne i widzę odnośnie rekuperacji, klimetyzacji i pomp ciepła.
renataborki

Re: rekuperacja

Post autor: renataborki »

Nie znam tej firmy, ale z chęcią zobaczę ich ofertę. Jest u nich możliwa rekuperacja Tarnów? Zależy mi na tym, aby była to firma bliska mojego miejsca zamieszkania.
Jaśko

Re: rekuperacja

Post autor: Jaśko »

Czy ktoś miał problem z hałasem generowanym przez system rekuperacji? Słyszałem, że niektóre modele mogą być głośniejsze. Znalazłem kilka wskazówek dotyczących tego na https://ansel.pl/rekuperacja ale chciałbym poznać wasze doświadczenia.
Romuś

Re: rekuperacja

Post autor: Romuś »

Pompa ciepła to inwestycja, która przynosi znaczące oszczędności energetyczne, zwiększając efektywność ogrzewania domu. Korzystając z energii odnawialnej, pompy ciepła zmniejszają rachunki za ogrzewanie, co zostało szczegółowo opisane na https://infolegnica.pl/pompa-ciepla-jak ... -korzysci/ gdzie można znaleźć więcej informacji o ich ekologicznych i ekonomicznych zaletach.
Sławomir

Re: rekuperacja

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Parex - https://parex-kotly.com.pl/ , gdzie zakupiłem nowoczesny kocioł na paliwo stałe. Uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
ODPOWIEDZ