Dodatkowe zajęcia dla najmłodszych

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
Berenika_81
Posty: 0
Rejestracja: 10 sie 2021, 6:42

Dodatkowe zajęcia dla najmłodszych

Post autor: Berenika_81 »

Hej :)
Czy wasi milusińscy chodzą może na jakieś dodatkowe zajęcia dla dzieci, na przykład zajęcia aktorskie lub taneczne? Sądzę, że to bardzo fajny sposób na rozwój talentu w dzieciach już od najmłodszych lat. Też tak myślicie?
zzx

Re: Dodatkowe zajęcia dla najmłodszych

Post autor: zzx »

Moja córka chodzi o tańce, ale czasu po lekcjach nie ma tak naprawdę zbyt wiele, bo mamy jeszcze wizyty u logopedy, a do tego sporo ćwiczymy w domu jeżeli chodzi o wymowę wyrazów. Takie ćwiczenia w domu przeprowadzam w ramach zabawy, mamy gry planszowe, czy karty do gry typowo logopedyczne, kupione w sklepie internetowym Komlogo: https://www.komlogo.pl/index.php/komlog ... -planszowe Ten sklep polecił nam logopeda i jest on naprawdę rzetelny. Firma jest godna polecenia, gry super się sprawdzają, a córcia jak tylko przychodzi do domu, to zaraz je wyjmuje, by z nią w nie grać :).
vikciaa

Re: Dodatkowe zajęcia dla najmłodszych

Post autor: vikciaa »

Co do logopedy, to też warto postawić tutaj na kogoś naprawdę sprawdzonego. No chyba, że wada jest niewielka, to samodzielnie nawet na tym można pracować. Ale ogólnie jak szukacie sprawdzonego logopedę, to tutaj https://cditn.pl/ znajdziecie kogoś z doświadczeniem.
ODPOWIEDZ