Filmy i seriale

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Patencja

Filmy i seriale

Post autor: Patencja »

Witam i pozdrawiam. Moje ostatnie hobby to oglądanie filmów i seriali. Powód jest prosty, kwarantanna. Od tego wszystko się zaczęło. Nudy i brak inspiracji i wiadomo jak to się potoczyło. Do dzisiaj mi tak zostało. Mimo, że już wszystko w porządku u mnie to ja dalej oglądam. Ostatnio oglądałam Last Duel całkiem ciekawy i zagmatwany film. Znalazłam go przeszukując czeluścią Internetu na tej stronie https://twojfilm.online/filmy-online . Czekam na Wasze propozycje zawsze nowości i ciekawe filmy czy seriale miło widziane. Poluję na jakiś kolejny dobry film gdyż nowy miesiąc się zaczął. Pozdrawiam i miłego oglądania.
ademsa

Re: Filmy i seriale

Post autor: ademsa »

korzystacie z serwisów VOD?? Kupilam sobie niedawno dostęp do platformy player, za abonament na rok zapłaciłam 49 zł :) mam dostęp do filmów, seriali, programów telewizyjnych. Dla mnie super opcja, w ciągu dnia nie mam za bardzo czasu oglądać tv a tak sobie mogę obejrzeć w wolnej chwili, nadrobić zaległości. Często na player wrzucają nowe filmy, jest sporo seriali kryminalnych, a to zdecydowanie mój ulubiony gatunek filmowo-serialowy, polecam ...
ODPOWIEDZ