Filmy online czy w telewizji?

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
Ksenia85
Posty: 0
Rejestracja: 24 lut 2022, 1:38

Filmy online czy w telewizji?

Post autor: Ksenia85 »

Hejka, wolicie oglądać filmy online czy filmy puszczane w telewizji? Szczerze się wam przyznam, że ja już od dawna nie mam tradycyjnej telewizji, a to głównie przez reklamy, bo ile można je oglądać... Na pewno wiecie co mam na myśli. Tak to mogę sobie włączyć filmy, na który mam aktualnie ochotę i tyle. Nawet moje dzieci ostatnio oglądały psi patrol film online. Poza tym macie swoje ulubione serwisy z filmami?
Awatar użytkownika
norma86
Posty: 0
Rejestracja: 08 sty 2022, 20:31

Re: Filmy online czy w telewizji?

Post autor: norma86 »

Ja też wolę filmy i seriale online. Nie dość że wybór jest ogromny to możesz też zdecydować czy chcesz oglądać z lektorem czy z napisami. Dla mnie to bardzo wygodne, bo przy okazji mogę się pouczyć języka. Nawet takie premiery jak dziewczyny z dubaju cda bardzo szybko są w dostępne w internecie. A co do reklam to oczywiście masz rację, również z tego powodu zrezygnowałam z pakietu telewizji i żyje mi się dzięki temu znacznie lepiej, polecam każdemu :P
sola

Re: Filmy online czy w telewizji?

Post autor: sola »

Nie wiem czy wiesz, ale kinoportal.pl oferuje również obszerną bibliotekę recenzji filmowych, dzięki którym możesz dowiedzieć się więcej o danym tytule i podjąć świadomą decyzję przed wyborem seansu.
ODPOWIEDZ