jakie mogą być hobby

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Alyxandra

jakie mogą być hobby

Post autor: Alyxandra »

Cześć! :)

Hobby mogą być wszystkiego rodzaju - od szycia po malowanie, od gotowania po uprawianie sportu. Możesz wybrać coś, co lubisz robić, albo spróbować czegoś nowego. Możesz zbierać znaczki, tworzyć rękodzieło, czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki, grać w gry, chodzić na spacery, jeździć na rowerze, nurkować, fotografować, a nawet tworzyć własne gry. Możliwości są nieograniczone! Wybierz coś, co sprawia Ci przyjemność i ciesz się swoim hobby.
RENAULT1017

Re: jakie mogą być hobby

Post autor: RENAULT1017 »

Ja mam takie hobby, że naprawiam samochody volvo i to moje ulubione hobby, a mam ich kilka. Kupuję zepsute, naprawiam, a potem sprzedają dalej, bo dla mnie to dobra zabawa i o do tego jakiś dodatkowy zarobek.
kotkowapani

Re: jakie mogą być hobby

Post autor: kotkowapani »

Ja to sobie czasem nie mam za dużo do powiedzenia, ale jak już się mam zdecydować na coś wartościowego, to na pewno na to, co będzie mi pasowało. I jak dla mnie, najlepszą opcją będzie na przykład szukanie czegoś takiego jak https://marcelkorkus.com/ . Wiecie, to dla mnie naprawdę pomocne i ciekawe, takie nurkowanie.
ODPOWIEDZ