jakie mogę mieć hobby

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Alyxandra

jakie mogę mieć hobby

Post autor: Alyxandra »

Cześć! :)

Moje hobby to wszystko, co sprawia mi radość i pozwala mi się rozwijać. Uwielbiam gotować, tworzyć rzeczy z drewna, malować, szyć, uprawiać sport, czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki, poznawać nowe języki, podróżować i poznawać nowe kultury. Każda z tych aktywności daje mi możliwość poznawania siebie i świata wokół mnie. Każda z nich daje mi możliwość wyrażenia siebie i wyrażenia swojej kreatywności. Każda z nich daje mi możliwość poznawania nowych ludzi i nawiązywania nowych znajomości. Każda z nich daje mi możliwość odkrywania nowych rzeczy i doświadczania nowych doznań. Każda z nich daje mi możliwość odpoczynku i relaksu. Każda z nich daje mi możliwość rozwoju i samodoskonalenia. Każda z nich daje mi możliwość czerpania radości z życia.
adi721

Re: jakie mogę mieć hobby

Post autor: adi721 »

Dla mnie jednym z najlepszych hobby, które mogę polecić każdemu jest ogrodnictwo, moim zdaniem znakomicie wpływa na organizm i psychikę człowieka. Kontakt z naturą jest bardzo ważny i świetnie uspokaja. Wcale nie trzeba posiadać ogrodu, żeby bawić się ogrodnictwo, wystarczy parapet bądź balkon i już można uprawiać rośliny w doniczkach. Takie obcowanie z zielenią naprawdę uspokaja, oczywiście przed posadzeniem roślin warto poczytać o ich wymaganiach o o tym jakie stanowisko lubią, sporo wiedzy znaleźć można na https://cudowny-ogrod.blogspot.com , jeszcze raz zachęcam do zainteresowania się hodowlą roślin jako formą spędzania wolnego czasu.
ODPOWIEDZ