jakie może być hobby

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Alyxandra

jakie może być hobby

Post autor: Alyxandra »

Cześć! :)

Hobby to coś, co może być zarówno przyjemne, jak i pożyteczne. Możesz wybrać coś, co lubisz robić, coś, co Cię rozwija, albo coś, co pozwala Ci się zrelaksować. Możesz uprawiać sport, tworzyć rzeczy ręcznie, uczyć się języków obcych, grać na instrumencie, gotować, czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki, zbierać monety, robić zdjęcia, albo po prostu spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wybierz coś, co sprawia Ci przyjemność i daje Ci satysfakcję!
Sławomir

Re: jakie może być hobby

Post autor: Sławomir »

Jak pewnie wielu z Was wie, w przyszłym roku odbywają się mistrzostwa Europy, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://tixara.com , gdzie znajdziecie m.in. bilety na Euro 2024. Wszystkie informacje o portalu oraz ofertę znajdziecie na stronie.
dolkaa

Re: jakie może być hobby

Post autor: dolkaa »

Czasem nie wiemy nawet, który artysta będzie dla nas światowym doradca, a który nie jest warty by z nim w ogóle działać. Dlatego może warto powiedzieć, że również świetną podpowiedzią będzie taka https://ludziewolnosci.pl/michalina-olszanska/ właśnie pisarka. Ja się na nią po prostu otwieram.
Edward 40

Re: jakie może być hobby

Post autor: Edward 40 »

Hej! Chciałbym poznać wasze doświadczenia z rowerami crossowymi https://goodsport.pl/rowery/turystyczne/crossowe/ . Kto z was używa takiego roweru i do jakich celów? Czy jest to dobra opcja dla tych, którzy lubią różnorodność terenu?
ODPOWIEDZ