jakie zabiegi na twarz?

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
mariam84
Posty: 0
Rejestracja: 16 lip 2021, 8:47

jakie zabiegi na twarz?

Post autor: mariam84 »

Cześć! Polecacie jakieś konkretne zabiegi na twarz Kutno, żeby trochę nawilżyć i odświeżyć skórę? Już patrzyłam na oferty, ale propozycji jest dużo i ciężko mi się zdecydować. Mogę liczyć na waszą pomoc?
whath

Re: jakie zabiegi na twarz?

Post autor: whath »

Ja chodzę tylko na mezoterapię mikroigłową. Naczytałam się o niej wcześniej wiele dobrego i uznałam, że warto z niej skorzystać. Korzystam z oferty studia modelowania sylwetki Ladies First http://ladies-first.pl/medycyna-estetyczna/ w Warszawie. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, no i zabiegi są wykonywane w odpowiednich, sterylnych warunkach przez osoby kompetentne. Zdecydowanie warto się na nie udać właśnie do nich. Studio jest godne polecenia, moja skóra po tych zabiegach wygląda z 10 lat młodziej, jest gładsza i jędrniejsza.
zoffi

Re: jakie zabiegi na twarz?

Post autor: zoffi »

Najpierw sprawdzałam sobie, jakie zabiegi, jakie mają działanie, no i uznałam, że mezoterapia igłowa może być idealna dla mnie. Oczywiście, zanim poszłam na zabieg, to miałam konsultację w Instytucie Urody Casolla https://www.casolla.pl/cennik w Poznaniu. Tam mnie zakwalifikowano do zabiegu i go przeprowadzono. Moja skóra po nim jest fantastyczna. Wygląda na młodszą, jest bardziej jędrna, gładka, taka odżywiona, to niesamowicie, co taki zabieg może zdziałać, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ