Plany sylwestrowe

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Salkina

Plany sylwestrowe

Post autor: Salkina »

Macie już jakieś plany sylwestrowe? my początkowo chcieliśmy gdzieś wyjechać z przyjaciółmi, ale niestety, nic z tego nie wyszło, ze względu na to, że zabraliśmy się za organizowanie wyjazdu nieco za późno i w tym momencie wszystko jest już niestety zarezerwowane;) No ale nic, na pewno nie odpuszczamy i planujemy huczną imprezę. Trafiłam na stronę sklepu Party Kiosk https://www.partykiosk.pl znacie ten sklep? Mają OGROM gadżetów imprezowych, więc na pewno coś kupimy :)
asa

Re: Plany sylwestrowe

Post autor: asa »

Święta w tym roku spędzamy w Ośrodku Wczasowo-Konferencyjnym Bel-Ami https://belami-zakopane.pl/swieta-w-zakopanem.html w Zakopanem, no i zostajemy tam aż do nowego roku :). Robimy sobie wakacje zimą, z czego bardzo się cieszymy. Góry kochamy, a w zimowej aurze są one jeszcze piękniejsze. Z tego ośrodka jest blisko do Wielkiej Krokwi i Krupówek, miejsce odpowiada nam pod każdym względem. Można tam wypocząć, ale tez i poświętować, na święta przygotowali moc atrakcji, polecam.
abi

Re: Plany sylwestrowe

Post autor: abi »

Na sylwestra byliśmy w Zalesiu Mazury Active Spa. To ośrodek idealny dla całych rodzin. Była zabawa sylwestrowa dla dorosłych i dla dzieci, pełno atrakcji. Ogólnie mają tam animatorów, którzy zajmują się najmłodszymi podczas dnia, sale i place zabaw, Bajkolandia, warsztaty i zajęcia dla dzieci. Dla dorosłych mają zabiegi w spa, które uwielbiam, mogłabym tam siedzieć całymi dniami. Do tego jest basen, itp. Obecnie myślimy nad kupnem wyjazdu do nich na wiosenne rodzinne wakacje, cena kusi, moc atrakcji również.
ODPOWIEDZ