płytki do domu

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
fortunat_81
Posty: 0
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:21

płytki do domu

Post autor: fortunat_81 »

Znacie płytki porcelanosa? Są niezwykłe, bardzo oryginalne, wyjątkowe. Ja znalażłam je w CerDesign: https://cerdesign.pl/ Lubię u nich kupować bo zawsze wiem na co mogę liczyć i że jakoś zakupionych produktów będzie wysoka.
Devil93

Re: płytki do domu

Post autor: Devil93 »

Mam nadzieję, że i na mnie przyjdzie czas, jeśli chodzi o remontowanie i urządzanie. Na razie nasza Zosia 5 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-5 jest na etapie stanu surowego i przyjmuje okna do siebie. Czas powoli zamykać stan surowy i czekać do kwietnia z dalszą realizacją. Na urządzanie mam jeszcze sporo chwil.
nunuś

Re: płytki do domu

Post autor: nunuś »

Ja lubię wykończenia naprawdę ładne i nietuzinkowe. Co prawda trzeba za nie więcej zapłacić, ale dla mnie to nie jest problem. I tak dla przykładu powiem, że włoskie łazienki mi się bardzo podobają i mam nadzieję, że i mnie się uda kiedyś taką zrobić. Chcę mieć w niej prawdziwe miejsce do relaksu i niemyślenia o niczym innym jak odpoczynek. Na pewno mnie rozumiecie. ;)
sanda

Re: płytki do domu

Post autor: sanda »

W sumie sporo rzeczy mi się na co dzień nie podoba, ale nie wiem, czy to wszystko ma sens, co mam Wam do powiedzenia. Chodzi o takie rzeczy jak na przykład wykończenie wnętrz. Czy Waszym zdaniem cegła na ścianę to dobry plan? Dodam, że w sumie sporo rzeczy może się dziś pogmatwać, ale na poważnie myślę o własnym domu. Pomożecie?
Tenor

Re: płytki do domu

Post autor: Tenor »

Ja płytki do domu kupowałem w sklepie internetowym https://www.sklep-plg.pl/. To jest sklep producenta płytek szklanych. Ceny mają bardzo atrakcyjne, no i dają możliwość skorzystania z montażu na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Osobiście byłem mocno zaskoczony ich propozycją. Wybrałem z żoną płytki do salonu na ścianę. Po złożeniu zamówienia zaproponowali mi dokupienie klejów i innych niezbędnych elementów lub skorzystanie z ich usług montażu. Zdecydowałem się na montaż przez nich, bo wiadomo, jak zrobi to fachowiec, to będzie zrobione dobrze. Sam musiałbym się doktoryzować nad tym i nie wiadomo jaki byłby tego końcowy efekt :) A teraz jest dosłownie wszystko elegancko. Żona szczęśliwa, to i ja szczęśliwy :)
Zygi

Re: płytki do domu

Post autor: Zygi »

Dla osób, które cenią sobie połączenie estetyki z najnowszymi technologiami, wybór baterii i wylewki do łazienki może stać się wyrazem osobistego stylu i nowoczesności. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak baterie z termostatem czy systemy oszczędzające wodę, nie tylko wpływa na komfort użytkowania, ale również na świadome zarządzanie zasobami. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach, warto odwiedzić https://gazetaregionalna.com/baterie-i-wylewki/ gdzie prezentowane są najnowsze trendy i porady ekspertów.
ODPOWIEDZ