Poprawa jakości powietrza

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Markia

Poprawa jakości powietrza

Post autor: Markia »

Znacie Sklep Centrum Rekuperacji? Z tego co widzę w ich ofercie na stronie https://crsklep.pl mają przenośne oczyszczacze powietrza, a od jakiegoś czasu szukam takiego urządzenia do naszego mieszkania. Mamy w rodzinie dwójkę alergików, dlatego sami rozumiecie, że zależy mi na naprawdę dobrym sprzęcie. Możecie coś polecić? Jakiś konkretny model z ich oferty?
Klaudia

Re: Poprawa jakości powietrza

Post autor: Klaudia »

Rozsiewanie wapna najlepiej zaplanować na późne lato i jesień, tak aby to był suchy dzień bez opadów atmosferycznych. AGRO Diogra to firma która świadczy profesjonalnie takie usługi jak rozsiewanie wapna, jeśli nie macie odpowiednich sprzętów to warto kupić wapno od razu z usługą jego rozsiania na glebę. Wapno rolnicze stosowane do odkwaszania gleby, na ziemiach ciężkich warto je wykonywać co 4 lata, lekkich co 2 lata. Takie regularne rozsiewanie wapna pomoże zwiększyć plony.
ODPOWIEDZ