wakacje w Bieszczadach

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
Amina_86
Posty: 0
Rejestracja: 05 gru 2021, 7:03

wakacje w Bieszczadach

Post autor: Amina_86 »

Kochani, chciałabym spędzić wakacje w Bieszczadach - jakie miejscowości polecacie najbardziej? tak żeby było w miarę cicho i spokojnie. Ale jednocześnie żeby było gdzie zrobić zakupy i ewentualnie iść gdzieś na obiad? Możecie polecić jakieś fajne noclegi, nie musi być tam luksusów, ale fajnie by było gdyby było czysto i sympatycznie. Co zwiedzić w Bieszczadach?

dobczyce info
salamandiks4

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: salamandiks4 »

Zastanawiałem się nad wyborem wakacji i natrafiłem na bardzo intersującą ofertę na stronie z najróżniejszymi rejsy wycieczkowe statkiem po całym świecie. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
KACPROWAPANI

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: KACPROWAPANI »

W moim domu od zawsze mówiło się, że o wzrok trzeba dbać. Zarówno moja mama, jak i tata, mają problem z dobrym widzeniem, dlatego kontrolują nasze oczy, jak tylko się da. W badaniach wyszła mi ostatnio mała wada i mam zdecydować, czy chcę soczewki acuvue 2 tygodniowe , czy tradycyjne okulary. Sama nie wiem…. Możecie powiedzieć, co Waszym zdaniem jest lepsze?
ptysiaa

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: ptysiaa »

To ja powiem wam, że jesień w górach to super sprawa. O tym czasie nie jest za gorąco i za zimno, także wędrówki górskie są wtedy najprzyjemniejsze. Ja przykładowo planuję wybrać się w Pieniny, bo jeszcze w tym rejonie nie byłam. Może mi polecicie tamtejsze atrakcje turystyczne?
monka22

Re: wakacje w Bieszczadach

Post autor: monka22 »

Albo możecie wybrać się gdzieś zagranicę. Niezależnie czy interesuje was wyjazd do szkocji, czy do Hiszpani, czy gdzieś zupełnie do innego kontynentu, to możecie przykładowo zgłosić się do firmy Kiribati Club . Oni zajmują się kompleksowo organizacją takich wyjazdów.
ODPOWIEDZ