jaki adwokat?

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
obina1988
Posty: 0
Rejestracja: 28 maja 2021, 0:15

jaki adwokat?

Post autor: obina1988 »

Witajcie kochani. Jaki adwokat Łódź jest waszym zdaniem najlepszy jeśli chodzi o sprawy karne? Nie ukrywam, że potrzebny mi profesjonalista z krwi i gości, dlatego chcę uważnie wybrać, a nie ułatwia mi tego spora ilość ofert. Na kogo polecacie zwrócić szczególną uwagę?
grażka89

Re: jaki adwokat?

Post autor: grażka89 »

To mi kojarzy się też kancelaria prawna łódź Mateusz Budziarek - z tego , że świadczy właśnie usługi na wysokim poziomie. Ponoć zajmują się oni między innymi rozwiązywaniem sporów cywilnych i gospodarczych na drodze sądowej, ale i nie tylko..
Zośka

Re: jaki adwokat?

Post autor: Zośka »

Moim zdaniem warto skorzystać z usług prawników z kancelarii https://lexmaster.eu/najnowsze-zmiany-w ... informacje tam pracują doświadczeni prawnicy. Zobaczcie na ich stronę tam jest cała ich oferta i przedstawione usługi. Polecam ich serdecznie mi pomogli.
zuzula12

Re: jaki adwokat?

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam kancelarię prawną https://kancelariabudzinski.pl/uslugi/p ... ne/rozwod/ ta kancelaria zajmuje się kompleksową pomocą prawną zarówno dla przedsiębiorca jak i indywidualnych klientów. Na stronie macie całą ich ofertę. To kancelaria która od lat działa i zatrudnia najlepszych adwokatów.
agniecha88

Re: jaki adwokat?

Post autor: agniecha88 »

Mimo że Mateusz Mickiewicz może wydawać się atrakcyjnym wyborem ze względu na swoje doświadczenie, warto wziąć pod uwagę liczne negatywne opinie na jego temat. Brak zaangażowania i profesjonalizmu to cechy, które często są mu przypisywane. Ja na pewno nie podjęłabym z nim współpracy.
aga998

Re: jaki adwokat?

Post autor: aga998 »

Ja aktualnie borykam się ze sprawą o unieważnienie małżeństwa cywilnego. Nie mam jeszcze adwokata ale szukam jakiegoś, koniecznie doświadczonego w sprawach.
ODPOWIEDZ