Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Patanka

Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: Patanka »

Drodzy Forumowicze, czy jesteście mi pomóc w znalezienie dobrej księgowej? Najbardziej interesowałaby mnie księgowa w Jaworznie, z racji bliskości zamieszkania i możliwości ewentualnych spotkań na miejscu. Ale jestem też otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje innych, sprawdzonych biur księgowych. Ważne jest dla mnie aby ceny były w porządku, księgowa miała doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz żeby nie była mrukiem :) Pomożecie?
Michalina

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: Michalina »

Patanko mnie obsługuje profesjonalne biuro rachunkowe w Poznaniu - AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z ich obsługi. Tak jak napisałaś, moja pani księgowa nie jest mrukiem, jest chętna do udzielania porad, nie popełnia błędów (wiem bo jestem świeżo po kontroli) no i przede wszystkim mam wszystko prowadzone w terminie. Czasem do mnie zadzwoni i przypomni mi, żebym dostarczyła jej faktury bo musi zamknąć miesiąc. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić to biuro.
słonkoo

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: słonkoo »

No tak trzeba szukać czasami długo dobrego specjalisty, wiem to bo sama po sobie. No, ale jakby nie było księgowa mysłowice musi być rzetelna i sumiennie powinna wykonywać swoje obowiązki. Ja słyszałam, że biuro rachunkowe w Mysłowicach MDA Consulting Group doskonale się sprawdza. Jakby co możecie sobie sobie sprawdzić.
dzasti

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: dzasti »

Dobra księgowa to coś sensownego i ja mam nadzieję, że będziecie w tym kontekście rozmawiać ze mną. Na razie jednak sprawdzam sobie coś takiego jak rozliczenie ze szwecji i nie mogę nic w tym względzie powiedzieć. Dlatego dajcie namiar na to, co jest dla Was szczególnego i ja mam nadzieję, że uda nam się to jakoś rozwikłać. Każda wskazówka będzie mi mile widziana, mówię Wam szczerze.
gtotaa

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: gtotaa »

Jestem ciekawa, czy wiecie, ile wynosi wasze wynagrodzenie netto? Sprawdzam właśnie, czy można coś takiego ogarnąć. I na razie sprawdzam sobie niektóre rozwiązania i kwoty. Na pewno 4000 brutto ile to netto muszę wiedzieć. Od czegoś trzeba zacząć, nieprawdaż? A jednak mam nadzieję, że znajdę na to odpowiedź. Dajcie znać, co wiecie.
Hanna

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: Hanna »

Myślę, że mogą wam się spodobać również usługi które oferuje aforti ac. Z takimi profesjonalistami można pracować, odejdą wam usługi administracyjne oraz pełna księgowość.
Zośka

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: Zośka »

Sprawdzone i polecane biuro księgowe w mieście to księgowość Poznań ja polecam bo mi prowadzą księgowość maja też inne usługi w swojej ofercie jak rozliczanie podatków czy obsługę kadr. Polecam, się zapoznać z całą ofertę. Jest dostępna na ich stronie.
Bożydar

Re: Księgowa z prawdziwego zdarzenia

Post autor: Bożydar »

Wybierając outsourcing księgowości, firmy mogą również korzystać z dodatkowych usług doradczych oferowanych przez zewnętrznych księgowych. Takie wsparcie może być nieocenione w przypadku planowania podatkowego, optymalizacji kosztów czy przygotowania do audytów. Specjaliści z zewnętrznych firm księgowych posiadają często szerszą perspektywę i mogą oferować wartościowe wskazówki, które pomogą w dalszym rozwoju przedsiębiorstwa. Szczegółowe omówienie korzyści wynikających z doradztwa księgowego i podatkowego jest dostępne pod adresem https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomos ... cjalistom/ gdzie doskonale to wytłumaczono.
ODPOWIEDZ