Marketing internetowy

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Gargamel

Marketing internetowy

Post autor: Gargamel »

Czy uważacie, że inwestycja w marketing internetowy to dobry pomysł? Jestem po konsultacji z panem Marcinem Balaną (to ten gość: https://www.marcinbalana.pl/) i jego słowa mnie przekonują do tego, że mojej firmie potrzebne jest doinwestowanie działań w obszarze marketingu internetowego. Głównie wskazał zrobienie strony internetowej, założenie kont w social mediach oraz uruchomienie kampanii Google Ads i pozycjonowania strony. Kosztowo wyjdzie to sporo, ale mogę przenieść budżet z prasy na tego typu działania. Prowadzę firmę ubezpieczeniową. Myślicie, że opłaca się pójść w reklamę w Internecie? Czy lepiej wizytówki, ulotki, banery i prasa lokalna?
kaszmir

Re: Marketing internetowy

Post autor: kaszmir »

Konkurencja na rynku jest wymagająca, ale warto zaufać agencji marketingowej, która potrafi dostarczyć konkretne wyniki. Nasza współpraca z https://virtualpeople.pl/ to dowód na to, że mogą naprawdę pomóc w osiągnięciu sukcesu. Gorąco zachęcamy!
Gwóźdź

Re: Marketing internetowy

Post autor: Gwóźdź »

Połączenie Instagrama z Facebookiem umożliwia łatwiejsze zarządzanie postami i reklamami, zwłaszcza jeśli prowadzisz działalność biznesową. W aplikacji Instagram, wchodzisz w ustawienia, a następnie poszukujesz opcji powiązania konta z Facebookiem. Pełny przewodnik po tym procesie znajdziesz pod adresem https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/b ... nstagramem i ta integracja jest niezwykle przydatna w efektywnym zarządzaniu Twoją cyfrową obecnością.
Hełmik

Re: Marketing internetowy

Post autor: Hełmik »

Wizerunek firmy w sieci jest niezwykle ważny. Usuwanie negatywnych opinii to jeden z kluczowych elementów strategii PR. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://warsawmediahouse.pl/problemy-z-gowork/.
ODPOWIEDZ