nietrzymanie moczu

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
klosia

nietrzymanie moczu

Post autor: klosia »

pytanie do osób, które miały problem z nietrzymaniem moczu, jakie środki stosowałiście? Czy możecie coś polecić najchętniej z dozu, bo do tej apteki mam najbliżej.

mms na iphone
Pomelo

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Pomelo »

W DOZ mają spory wybór, podpytaj ich co polecają, generalnie chyba każdemu coś innego odpowiada, więc kwestia wypróbowania, a tam też wiem można załapać się na jakieś próbki. Ceny mają też przystępne.
klosia

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: klosia »

dzięki za podpowiedź, byłam w doz i kupilam wkładki, dostałam darmowe próbki, pozytywnie mnie zaskoczył wybór wkładek jaki mają w tej aptece i ceny są też bardzo przystępne
Karina

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Karina »

Super, to może też podejdę do DOZ, a doradzili Ci coś konkretnego? Fajnie, że można w razie czego próbki jakieś dostać, ja wolę zawsze przetestować zanim zdecyduję się na zakup :)
wilczka88

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: wilczka88 »

Są różne rodzaje, różne rozmiary, takie wkładki można dobrać pod siebie, ale faktycznie najlepiej sprawdzić po takich darmowych próbkach jakie dają w DOZie, potem można kupić już pełne opakowanie.
ODPOWIEDZ