nutridrinki

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
dotti

nutridrinki

Post autor: dotti »

możecie polecić jakieś dobre nutridrinki? Dziadek nie chce jeść, nic mu nie smakuje, pojawiły się problemy z gryzieniem, znacie jakieś dobre produkty? fajnie jakby były dostępne w dozie
zuzanka

Re: nutridrinki

Post autor: zuzanka »

Osobiście doświadczenia nie mam, nie znam się, nigdy nie kupowałam, ale zobacz w dozie. Moim zdaniem to najtańsza apteka obecnie, na pewno coś mają fajnego w dobrej cenie.
Loila

Re: nutridrinki

Post autor: Loila »

Farmaceutka w DOZie na pewno doradzi jakie nutridrinki najlepiej wybrać w danej sytuacji. A wybór takich produktów mają naprawdę duży, warto u nich kupić.
Sławomir

Re: nutridrinki

Post autor: Sławomir »

Z jakich suplementów oraz kosmetyków korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego? Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecic sprawdzić ofertę sklepu internetowego z suplementami i kosmetykami - https://thegloow.com/pl/ .
Oferma

Re: nutridrinki

Post autor: Oferma »

Osoby interesujące się naturalnymi metodami wsparcia dla mózgu i funkcji kognitywnych znajdą w ofercie sklepu suplementy z ginkgo biloba i kurkuminą. Produkty te są popularne wśród klientów szukających sposobów na poprawę koncentracji i pamięci. Więcej informacji na temat tych i innych suplementów można znaleźć tutaj https://sklep.premiumrosa.pl/ oraz sklep regularnie aktualizuje swoją ofertę, odpowiadając na potrzeby klientów.
ODPOWIEDZ