Pogrzeb, nagrobek

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
poek

Pogrzeb, nagrobek

Post autor: poek »

Kogo braliście do wykonania nagrobka? Chodzi mi o taki podwójny pomnik? My nie mieliśmy żadnych rekomendacji i trochę w ciemno skorzystaliśmy z usług pracowni kamieniarskiej Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/of ... i-podwojne w Rożno-Parcelach, ale wyszliśmy na tym bardzo dobrze. Oni stawili nowy pomnik dla dziadków, bo stary już się cały połamał. Wykonali zlecenie terminowo, rzetelnie, pomnik jest z dobrego kamienia, wygląda bardzo dobrze, polecam serdecznie.
alenna

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: alenna »

My skorzystaliśmy z usług lokalnej firmy kamieniarskiej, nawet nie pamiętam jej nazwy, bo to było ponad 10 lat temu - jak zmarł mój dziadek. Nagrobek zrobili podwójny, dla babci też, mimo że zmarła dopiero w tym roku. Jej pogrzebem kompleksowo zajął się zakład pogrzebowy Hades w Lublinie. Oni przejęli na siebie obowiązek załatwienia formalności w urzędach, bardzo profesjonalnie podeszli do organizacji ceremonii pogrzebowej i samego pochówku. Ja jestem im naprawdę wdzięczna za pracę, jaką wykonali, bo szczerze mówiąc, sama była w rozsypce i takie wsparcie było mi potrzebne.
pmazurek

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: pmazurek »

Jaki nagrobek polecacie wybrać? Czytałam, że nagrobki granitowe są najlepsze ze względu na trwałość i solidność wykonania. A może jednak lepiej kupić kamienny nagrobek? Będę wdzięczna za wasze rady.
Gość

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Gość »

Wybierając dobry nagrobek, warto najpierw szybciej zorientować się jak materiały do ich produkcji są przechowywane przez firmy. Przykrycie ich membraną dachową to absolutne minimum, żeby ochronić je przed ekspozycją czynników zewnętrznych.
nutella

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: nutella »

Niestety pogrzeb jest to ciężki czas dla bliskich i nie każdy wie od razu - jak do niego się przygotować? Dlatego warto odwiedzić sobie stronę Calvarianum.eu gdzie znajdziecie poradniki nawet na temat przygotowań do pogrzebu itd.
ODPOWIEDZ