Reklama telefoniczna

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
SageBar

Reklama telefoniczna

Post autor: SageBar »

Witam. Znacie chyba taki przypadek, że ktoś wydzwania do Was o każdej porze nawet w święta. Zazwyczaj jest to telemarketing, który jest wkurzający to na raz a dwa bywają niebezpieczni. Potrafią naciągnąć na smsy premiuj czy na przykład podanie swoich danych osobowych, które chroni RODO aby sprzedać dane personalne lub wykorzystać je w inny sposób. By być bezpiecznym warto sprawdzić czyj to numer telefonu. Nie zapewni to Wam 100 % bezpieczeństwa bo trzeba myśleć jasno i być świadomy co i komu możemy powiedzieć lub jaki krok podjąć. Pozdrawiam
kochaniee

Re: Reklama telefoniczna

Post autor: kochaniee »

U mnie naprawdę można sporo powiedzieć na temat własnego biznesu i mam na oku coś takiego jak kalendarz eko , bo jak widać, to niby mała rzecz, a potrafi cieszyć. Mam wrażenie, że warto to jakoś odegrać, jakoś sobie dla klienta przygotować mały podarunek.
bingaa

Re: Reklama telefoniczna

Post autor: bingaa »

No najróżniejsze dzisiaj są metody reklamowania firmy - grunt to, żeby działały - tak jak tego oczekujemy. Jak chodzi o specjalistów od marketingu internetowego, to chociażby do firmy https://all4comms.com/services/content-marketing/ możecie się zgłosić. Oni działają z pełnym zaangażowaniem i są naprawdę skuteczni.
Dadu

Re: Reklama telefoniczna

Post autor: Dadu »

Na współczesnym rynku, gdzie konkurencja jest ogromna, warto szukać kreatywnych rozwiązań marketingowych. Agencja https://virtualpeople.pl/ potrafiła sprostać naszym oczekiwaniom i przyniosła nam wymierne korzyści. Serdecznie polecamy!
suzaa

Re: Reklama telefoniczna

Post autor: suzaa »

W sumie czemu nie? Trzeba według mnie próbować najróżniejszych opcji... Jak chodzi o mnie, to planuję teraz tutaj https://antare.pl/uslugi/systemy-wystawiennicze zamówić sobie ścianki wstawiennicze, jak i różne inne artykuły. Tego typu reklama, a więc lokalna jest też ważna.
ODPOWIEDZ