rodzaje faktoringu

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Domasław-96
Posty: 0
Rejestracja: 07 cze 2022, 18:39

rodzaje faktoringu

Post autor: Domasław-96 »

Jakie są rodzaje faktoringu dostępne w naszym kraju? Chciałabym jak najwięcej dowiedzieć się o takich usługach. Zainteresował mnie fakt, że mogłabym dostawać pieniądze z faktur, niemal natychmiast po ich wystawieniu. Bez względu na to jak długi czas płatności na nich widnieje. Czy to jest prawda? Czy tak to wygląda w rzeczywistości? Jaką firmę możecie polecić w tej kwestii?
dżej89

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: dżej89 »

Z Intaxo możliwa jest darmowa faktura vat do pobrania itd. Według mnie jest to naprawdę świetny program do prowadzenia księgowości, ponieważ jest bardzo funkcjonalny, ma w sobie sporo przydatnych narzędzi/ opcji. A dwa bardzo łatwo się go obsługuje, co przykładowo dla mnie jest ważne.
Gość

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: Gość »

Dobra księgowa to coś sensownego i ja mam nadzieję, że będziecie w tym kontekście rozmawiać ze mną. Na razie jednak sprawdzam sobie coś takiego jak rozliczenie ze szwecji https://www.kam.nu/pl/uslugi/ i nie mogę nic w tym względzie powiedzieć. Dlatego dajcie namiar na to, co jest dla Was szczególnego i ja mam nadzieję, że uda nam się to jakoś rozwikłać. Każda wskazówka będzie mi mile widziana, mówię Wam szczerze.
pewnaa

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: pewnaa »

Księgowa powiedziała, że czeka mnie walka w sądzie. Zdziwiłam się, o co może chodzić, a podobno jest firma, dla której rekompensata za koszty odzyskiwania należności , oczywiście nie planowane, może się należeć. No i ja jestem na to chętna. Ogarnęliście podobną sprawę? 1

schody wyłożone panelami
Daga

Re: rodzaje faktoringu

Post autor: Daga »

Jeżeli zastanawiasz się jaki rodzaj faktoringu wybrać to osobiście szłabym w faktoring niepełny, przekonała mnie do tego tematu znajoma która korzysta z usług Aforti factor. Zyskuje ciągłość finansową oraz pakiet świadczeń dodatkowych, zerknij może zainteresuje cię ich oferta
ODPOWIEDZ