sprowadzony samochód

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Zefiryn-79
Posty: 0
Rejestracja: 28 sie 2021, 16:49

sprowadzony samochód

Post autor: Zefiryn-79 »

Witam ;)
Ktoś z was miał okazję sprowadzać samochód z zagranicy? Pytam, bo wiem że w takiej sytuacji tłumaczenia dokumentów samochodowych to bardzo ważna kwestia. Przecież samochód trzeba zarejestrować, prawda? Opowiecie mi jak to wygląda?
fadzia

Re: sprowadzony samochód

Post autor: fadzia »

Uważam, ze każdy kierowca powinien mieć pod ręką namiar na wynajem samochodów. Tym samym, jeśli jesteście z Warszawy - zapiszcie sobie namiar na Dyniewicz. Mają spory wybór samochodów, wszystko zadbane, na czystych warunkach i w rozsądnej cenie.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
locia

Re: sprowadzony samochód

Post autor: locia »

Masz rację takie rzeczy się przydają ale jeśli chcesz kupić używany czy nowy samochód z salonu to myślę że warto się wybrać do salonu Porsche Centrum Sopot, mają tam piękne samochody i operatywnych doradców
Septymiusz99

Re: sprowadzony samochód

Post autor: Septymiusz99 »

Nie jestem pewien czy trzeba tłumaczyć wszystkie dokumenty, ale mogę się mylić. Ja miałem auto spowadzane, ale wszystko już było po polsku, więc możliwe, że jednak trzeba. Poczytaj porady moto i może się dowiesz.
alama

Re: sprowadzony samochód

Post autor: alama »

Nie wiem czy sprowadzenie samochodu jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. Myślę raczej o wynajmie raz na jakiś czas w razie potrzeby jakiegoś samochodu. Sprawdzam tylko jakie samochody najczęściej wynajmują Polacy bo chcę wynająć najlepsze i najbardziej popularne auto

teleskop opticon starranger
molly88

Re: sprowadzony samochód

Post autor: molly88 »

Jak wiadomo ważne jest to, aby dbać o swój samochód. Dlatego warto wspomnieć tutaj o firmach, typu Kab Auto Detailing - gdzoe
możliwa jest renowacja lakieru warszawa, jak i różne inne zabiegi kosmetyczne. Takie, które upiększą nasz pojazd.
Hanko

Re: sprowadzony samochód

Post autor: Hanko »

Cześć, jeśli zależy Wam na ochronie Waszego samochodu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, to carporty dostępne na https://sunrest.pl/carporty/ są idealne. Są trwałe i dodają elegancji Waszym przestrzeniom zewnętrznym.
Łukasz

Re: sprowadzony samochód

Post autor: Łukasz »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produ ... -blaszane/ , na której znajdziecie ofertę firmy Stalmex, która zajmuje się produkcją garaży blaszanych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Starzec

Re: sprowadzony samochód

Post autor: Starzec »

W procesie demontażu zderzaka tylnego VW Garbusa kluczowe jest posiadanie nie tylko odpowiednich narzędzi, ale także dokładnej instrukcji, jak postępować krok po kroku. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych błędów i zminimalizować ryzyko uszkodzenia pojazdu. Dla osób poszukujących wiarygodnego przewodnika, który pomoże w bezpiecznym zdemontowaniu zderzaka, strona https://www.domerox.pl/jak-zdemontowac- ... vw-garbus/ oferuje szczegółowe wskazówki, które są niezbędne do prawidłowego wykonania tej czynności.
ODPOWIEDZ