Własna firma

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
leonarda71
Posty: 0
Rejestracja: 24 kwie 2023, 3:37

Własna firma

Post autor: leonarda71 »

Jakiś czas temu otworzyłam swoją własną firmę i póki co nie narzekam ani na regularność w płatnościach faktur przez osoby, z którymi współpracuję, ani też na zarobki (odpukać w niemalowane). Natomiast jak to się mówi - przezorny zawsze zabezpieczony. Stąd ten wątek i moje pytanie: czy ktoś z Was może korzysta z takiej pomocy jak faktoring dla małych firm?
nowakalicja

Re: Własna firma

Post autor: nowakalicja »

Mając własną firmę i biuro na pewno przyda Ci się sprawdzony dozownik do mydła bezdotykowy. Jest to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki w każdym miejscu publicznym i właśnie w biurach. Polecam sprawdzić opinie na temat danych dozowników i wybrać najlepszy dla siebie :)
Kriss

Re: Własna firma

Post autor: Kriss »

Ja osobiście korzystam z faktoringu niepełnego. Mój znajomy polecił mi już na początku przygody biznesowej AFORTI FACTOR POLSKA S.A. Super, bo zapewniają dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc rozwój biznesu. Polecam się zapoznać z ich interesującą ofertą :)
allaha

Re: Własna firma

Post autor: allaha »

Jak Wam się wydaje, jak mocno kosztowne mogą być kasy automatyczne i co w tym obszarze warto powiedzieć? Dla mnie na pewno samoobsługowe kasy to prostota i ułatwienie, ale nie wiem, jak na to wszystko zareagują moi klienci. Są przyzwyczajeni, że się ich obsługuje, pomaga im odpowiednio.
Kasia 20

Re: Własna firma

Post autor: Kasia 20 »

Hej! Mam dość specyficzne wymagania dotyczące studni głębinowych w Bielsku https://hydroodwiert.pl . Chciałbym znaleźć firmę, która jest specjalistą w tej dziedzinie i może dostosować studnię do moich potrzeb. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie w zakresie studni głębinowych w Bielsku i może polecić mi odpowiedniego specjalistę?
Dominika 32

Re: Własna firma

Post autor: Dominika 32 »

Witajcie! Potrzebuję znaleźć solidną firmę, która specjalizuje się w budowie studni głębinowych na terenie Śląska https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/slask/ . Czy ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie i może polecić jakąś firmę? Czekam na Wasze wskazówki!
Łukasz

Re: Własna firma

Post autor: Łukasz »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://yvox.wroclaw.pl/reklama-w-przes ... na-sukces/ , gdzie znajdziecie liczne informacje na temat reklamy w przestrzeni publicznej. Czy wiecie np. ile kosztuje bilboard reklamowy?
ODPOWIEDZ