Wyprawka

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
start

Wyprawka

Post autor: start »

Co kupiliście do swojej wyprawki? My mamy całą listę rzeczy, najważniejszy był dla nas fotelik samochodowy i wózek 2w1 ze spacerówką, to kupiliśmy online. Wszystko znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego outletu Coletto: https://outlet.coletto.pl/foteliki-samochodowe Ich oferta jest szeroka, to święty producent, który bardzo dba o jakość swoich produktów. Ceny mają korzystne, zdecydowanie warto się u nich zaopatrzyć, moja siostra ma wózek od nich od trzech lat i obecnie już wozi w nim drugie dziecko :).
marusia

Re: Wyprawka

Post autor: marusia »

To ja mam też jedno pytanie, jakbyście przykładowo ocenili foteliki Cosmo: https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... r=GreyC.01 ? Będę mamą już niedługo- także powoli musiałabym kupić odpowiedniego. Z tego co się dowiedziałam, to jest łatwy w montażu i w utrzymaniu czystości, a konstrukcja jest lekka. Poza tym, zapewnia on komfort i bezpieczeństwo
polka4

Re: Wyprawka

Post autor: polka4 »

Smart Kid Belt to dowód na to, że innowacyjność może przynieść korzyści dla naszych najmłodszych. Dzięki zaawansowanym technologiom i starannemu projektowaniu, to urządzenie pozwala nam podróżować z naszymi dziećmi w sposób bezpieczny i komfortowy. To również przykład na to, jak długotrwałe zaangażowanie w branży może przynieść doskonałe rezultaty.
Luna33

Re: Wyprawka

Post autor: Luna33 »

Jeśli szukasz wysokiej jakości materaca dla dziecka w przystępnej cenie, https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ jest idealnym wyborem. To znana marka, na której możesz polegać.
Sławomir

Re: Wyprawka

Post autor: Sławomir »

Wiele produktów i akcesoriów dla niemowląt zamawiałem w sprawdzonym i polecanym mi sklepie - https://nanobebe.pl i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony. Produkty świetnie wykonane, solidnie i zgodnie ze swoim przeznaczeniem, dlatego szczerze Wam polecam ich ofertę.

uchwyt do tv lcd
semla

Re: Wyprawka

Post autor: semla »

kupujecie mleko do wyprawki? Jeśli szukacie dobrej ceny na bebilon to w DOZ stacjonarnie można różne rodzaje kupić, opłaca się i zawsze to mleko dostępne od ręki
Mośka

Re: Wyprawka

Post autor: Mośka »

Może macie starsze dziecko które lubi z wami podróżować rowerem? Na stronie https://rowery-colex.pl/100-foteliki macie szeroką ofertę na foteliki dla dzieci, które mocujemy na rowerze. Najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo. Koniecznie zobaczcie na stronę. Polecam
Adrian41

Re: Wyprawka

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej szkoły rodzenia, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej placówki Supermama - położna w Gdańsku . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ