Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Mojmierz

Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

Post autor: Mojmierz »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt?
vinna

Re: Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

Post autor: vinna »

Jeżeli poszukujecie dobrych ekspertów finansowych, to też możecie zgłosić się do firmy https://twoja-hipoteka.pl/oferta/kredyty-gotowkowe/ . Tam nie brakuje osób, którzy fachowym okiem sprawdzą poszczególne oferty kredytowe i wam doradzą co do nich. Możecie sobie sprawdzić.
deneris

Re: Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

Post autor: deneris »

Nie wiem czy wiecie, ale rozporządzenie BMR wprowadziło dodatkowe obowiązki dla banków. Uważam, że warto bliżej zainteresować się tym tematem. Na stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym ... dzenie-bmr znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.
Romek

Re: Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

Post autor: Romek »

Narodowy Bank Polski odgrywa kluczową rolę w prognozowaniu przyszłego poziomu inflacji w Polsce. Według najnowszych danych NBP, dostępnych na https://magazynprzedsiebiorcy.pl/na-jak ... wedlug-nbp inflacja może pozostać na podwyższonym poziomie w przyszłych latach. Te informacje są niezbędne dla osób podejmujących decyzje inwestycyjne i kredytowe.
kasiaoslo

Re: Finanse Dydek Maciej Kredyt Punkt

Post autor: kasiaoslo »

Jak Wam się wydaje, czy ugoda z bankiem to coś trudnego do osiągnięcia? Straciłam pracę i od jakiegoś czasu po prostu nie mogę sobie z tym poradzić, z kredytami i zadłużeniami. Dlatego jesli możemy, to ja chętnie się dowiem, czy to jest opłacalne i jak to wpływa na nasz BIK.
ODPOWIEDZ