Janusz Kąkol Dom i Ogród

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Janina

Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: Janina »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.
viktoria

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: viktoria »

Ja już urządziłam swój dom, ale jeszcze czas na ogród. Powoli zaczynam rozglądać się tutaj https://cebulki-kwiatowe.pl/Irysy za przykładowo roślinkami, czy innymi rzeczami. Widzę, że wybór mają niemały, także czuję że znajdę coś tutaj odpowiedniego.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
thesay

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: thesay »

Jak powinno wyglądać ogólnie ogrzewanie pomieszczeń i na co stawiacie? Dodam, że to dla mnie nie jest wcale takie łatwe, żeby to rozeznać, dlatego czekam na wskazówki od was. Na pewno będę się orientowała w temacie rozważań, niemniej jednak każdy z nas musi się nakierować. Dlatego dajcie znać, co wiecie.
Antek 45

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: Antek 45 »

Hej! Moja rodzina i ja jesteśmy zainteresowani budową studni głębinowej w Ustroniu https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/ustron/ . Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii lub może polecić firmę, która oferuje takie usługi w tej okolicy? Każda informacja jest mile widziana!
Sławomir

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Stalmex - https://blaszaki.com.pl/ , która wykonała dla mnie nowy, solidny garaż blaszany. Wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
jakniebo

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: jakniebo »

Jakoś nie wiem, czy mam dość problemów na głowie, czy jednak swoje własne ja mam na oku, niemniej jednak tak naprawdę zastanawiam się nad tym, czy korpus pompy hydroforowej warto wymieniać. Sama pompa działa bez zarzutu. Zawsze to będzie jakaś oszczędność. Co wy na to?
zuzula12

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: zuzula12 »

Może zobaczcie też na stronę https://ao1.waw.pl/2023/11/22/szybki-mo ... laszanego/ tam znajdziecie informacje o garażach blaszanych, które stały się dobrą opcją wybieraną przez wiele osób. To rozwiązanie szybkie i solidne. Myślę, że każdy jest w stanie poradzić sobie z montażem garażu.
michal2468

Re: Janusz Kąkol Dom i Ogród

Post autor: michal2468 »

Zobaczcie sobie też na stronę https://codoogrodu.net/c/maszyny/kosiarki/ tam macie wiele sprzętów jak kosiarki i narzędzia oraz akcesoria do ogrodu. Widziałam też solidne meble w dobrych cenach na taras. Polecam sie zapoznać się z całą ofertę, która dostępna na stronie.
ODPOWIEDZ