Opinie o drEryk Oprogramowanie

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Rachela

Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: Rachela »

Jeszcze do nich wrócę, bo dobrze i rzetelnie wykonują swoją pracę. :)
betkaa

Re: Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: betkaa »

Widzę, że poszukujecie dla siebie usprawnień do firmy, skoro interesują was naprawdę dobre programy, to możecie postawić na systemy Atom ERP https://atomerp.pl/kontakt . Takie oprogramowanie zwiększy waszą kontrolę nad finansami, jak i ułatwi wam rekrutację pracowników, czy zarządzanie ich czasem pracy.

rozwód po ślubie cywilnym
mobilna

Re: Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: mobilna »

Jak chodzi o mnie to chcę teraz postawić na program do servicedesk. Myślę, że jest to też bardzo dobry system, który przede wszystkim pozwala analizować wszelkie zgłoszenia związane z awarią urządzeń, usług itd. Możemy dzięki niemu szybko zareagować na problem i go rozwiązać.
dorotkaa

Re: Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: dorotkaa »

Hmmm dobrze wiedzieć - z jakiego oprogramowania można i przede wszystkim warto skorzystać. Ja przykładowo tutaj https://develogic.pl/oprogramowanie-dla-deweloperow/ znalazłam teraz coś idealnego dla deweloperów. Cieszę się , bo będę miała możliwość usprawnienia swojej firmy.
floriana

Re: Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: floriana »

Skoro mowa tutaj o innowacjach, to warto tutaj wspomnieć też na temat takich rozwiązań, jak automatyzacja rozmów głosowych - voicebot. Właśnie taką opcja jest możliwa u firmy Apifonica . Także warto dokładnie zapoznać się z ich pełną ofertą.
chacman14

Re: Opinie o drEryk Oprogramowanie

Post autor: chacman14 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://sur.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej firmy, która zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań informatycznych klasy CMMS. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ