Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Adelajda

Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: Adelajda »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
sadera

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: sadera »

Nie znam, ale jeśli interesuje Cię USG i Warszawa, to sprawdź terminy w Multimedzie. Oni nie są tylko w Wawie, ale ja tam byłam. Bez skierowania, z terminem po około tygodniu, z konsultacją i zaleceniami. Wizyta na godzinę, wszystko odbyło się naprawdę ekspresowo, bez opóźnień. Wszyscy próbują pomóc, przed wizytą masz telefon z przypomnieniem, info o przygotowaniu i dokładnie tak to powinno wyglądać. Co wy na to?
santaro

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: santaro »

Hmm... nie znam, ale ogólnie, jeśli USG, to Multimed. Znam temat, bo szukałem miejsca, w którym szybko i na poziomie zrobię badanie. Udało się właśnie przez nich. Bez skierowania, z przypomnieniem, informacjami o przygotowaniu. Całość wyglądała dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy. Największe zalety? Myślę, że znakomity kontakt, rozsądne ceny, fajne podejście do pacjenta i zaangażowanie. Tak właśnie to powinno przebiegać.
tatera

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: tatera »

Spokojnie i bez obaw możesz wybrać się do Multimedu. Tzn. wcześniej zadzwoń i umów termin. Ze mną było tak, że wpadłem na termin, z którego zrezygnowała inna osoba i miałem badanie po 3 dniach. Chodziło o USG brzucha i poważne podejrzenia. Badanie na godzinę, bez opóźnień, z konsultacją. Dostałem zalecenia i było jasne, co dalej. Ja byłem w Warszawie, ale oni są również w innych miastach. Ogólnie - to zdecydowanie słuszny kierunek.
trakon

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: trakon »

To prawda. Multimed to wzorcowo ogarnia. Żadnych problemów, opóźnień z wizytą, opcja konsultacji. Też byłem w Wawie. Na pewno samo miejsce imponuje. Tam wszystko odbywa się tak, jak powinno. Zero komplikacji. Więcej trudno powiedzieć, ale ogólnie - tam nie ma się czego czepiać. Szybie badanie bez recepty i z zaleceniami. Tak powinno być.

kurtki mundurowe
majda

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: majda »

Przed chwilą zapisałam się do Multimedu i potwierdzam. Mam termin za tydzień, ale powiedzieli mi, że jeśli się coś zwolni, to zadzwonią - zależy mi na czasie. Ogólnie bardzo miła osoba siedzi na telefonie. Od razu powiedziała, jak to wygląda, coś o przygotowaniu było, wspomniała o zerknięciu na ich stronę. Bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobili. Tak właśnie to powinno wyglądać. Brawo.
Bogna

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: Bogna »

Hormonalne zaburzenia płodności, takie jak zespół policystycznych jajników (PCOS), są powszechną przyczyną niepłodności u kobiet. Leczenie takich stanów często wymaga kompleksowego podejścia, łączącego zmiany stylu życia, terapię hormonalną i inne metody leczenia. Na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -u-kobiet/ dostępne są szczegółowe informacje na temat tych zaburzeń i skutecznych strategii leczenia.
sabanek5

Re: Opinie o Gabinet USG Położniczo-Ginekologiczny Dariusz Doering

Post autor: sabanek5 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego punktu, gdzie będziecie mogli wykonać kompleksowe badania USG, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnej kliniki na stronie - https://usg-warszawa.pl/usg-po-podaniu- ... -warszawa/ .
ODPOWIEDZ