Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Żaneta

Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: Żaneta »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.
Sławomir

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: Sławomir »

W przypadku mojego biznesu od jakiegoś czasu zacząłem współpracę z firmą Innoship - https://innoship.com/pl/korzysci/zarzadzanie-zwrotami , która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, dzięki którym z łatwością może kontrolować jakość usług świadczonych przez Waszych przewozników. Warto zdecydować się na taki krok, bardzo to usprawniło działania sprzedażowe w mojej firmie.
assamble

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: assamble »

U mnie problemem tak naprawdę jest to, czy ja mam możliwości zarobkowe, czy nie. Niektóre zwinne organizacje naprawdę mają szerokie korzyści, więc i ja je będę chciała mieć. To oczywiste i ważne, sami rozumiecie.
irenee

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: irenee »

No wiecie, że pompy elektryczne do smaru i oleju można kupić i w ten sposób zadbać o maszyny? Ja naprawdę w tym kontekście wiem dużo, niemniej jednak każdy z nas ma swoje własne rozwiązania i dlatego jestem pewna, ze sporo z was będzie się tym sugerowało. I słusznie.
mobilnaa

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: mobilnaa »

A jak chodzi o mnie to właśnie interesują mnie profesjonalne usługi pakowania materiałów sypkich i zastanawiam się związku z tym - czy się nie zgłosić do firmy Wikpol.com.pl . Ponoć posiadają oni nowoczesny park maszynowy, który zapewnia usługi na wysokim poziomie.
akacja

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: akacja »

Cześć, mocno rozważam to, czy pompa ciepła monoblok jest dla mnie i czy powinnam się skupić na opcjach. I póki co mam to w dużym dylemacie. Z jednej strony zależy mi na tym, by wszystko działało tak, jak powinno, a z drugiej, po prostu, mocno się zastanawiam, czy to będzie wydajne.
molyy8

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: molyy8 »

Też wkrótce ruszam z moją firmą i tak zastanawiam się jeszcze nad wyposażeniem. A dokładnie to interesują mnie gabloty warszawa i zastanawiam się - gdzie najlepiej je kupić? W sieci zauważyłam, że firma Arabeska cieszy się zainteresowanie w tym kierunku.
Łukasz

Re: Polecam Biznes-Press Sp. z o.o.

Post autor: Łukasz »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://edc.rzeszow.pl/tablice-reklamow ... i-biznesu/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat tablic reklamowych. Wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ