Stolarka aluminiowa

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Marcin Matczak

Stolarka aluminiowa

Post autor: Marcin Matczak »

Firma Matmont Marcin Matczak z siedzibą we Włocławku, woj Kujawsko Pomorskie wyspecjalizowała się w stolarce aluminiowej. Szeroka oferta obejmuje okna, drzwi, fasady, żaluzje i wiele innych systemów ze szkła i aluminium. Swą działalność opiera na sprawdzonych systemach ALUPROF. Posiada odpowiednie zaplecze techniczne i kadrę techniczną przygotowaną do realizacji zamówień składanych przez klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Nowatorskie rozwiązania znalazły zastosowanie przy budowie domów pasywnych energooszczędnych i ekologicznych. Elewacje fasady budynku wykonane w tej technologi posiadają najniższy współczynnik przenikalności cieplnej, których wyznacznikiem są odpowiednie normy budowlane. W technologi słupowo-ryglowej mogą być wykonane elewacje naprawdę bardzo dużych obiektów przemysłowych handlowych biurowych socjalnych. System obejmuje również ścianki działowe wewnętrzne w zabudowie lekkiej. Mogą być uzbrojone w drzwi składane harmonijkowe, przesuwne lub rozwierne. Wybór jest ogromny i tylko wyobraźnia architekta jest wyznacznikiem. Na zasługę zasługują również systemy żaluzji okiennych, które mogą być wbudowane w nowych obiektach, ale również i budynkach remontowanych. Odpowiednio dobrane żaluzje fasadowe potrafią obniżyć koszty energii koniecznej do ogrzewania pomieszczeń w okresie zimowym, ale również ograniczają przegrzanie pomieszczeń w okresie upałów czyniąc klimatyzację bardziej efektowną. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, jesteśmy otwarci, zapewniamy, że zrealizujemy nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klienta.

bz wbk dzierżoniów
jjustinaa

Re: Stolarka aluminiowa

Post autor: jjustinaa »

U mnie temat jest dość skomplikowany i ja mam nadzieję, że to się sprawdzi. No wiecie, tu https://ulamex.com.pl/akademia-ulamex/w ... downictwie macie sporo informacji o tym, jak to ma wyglądać i na czym to ma polegać. Przykłady zastosowań mogą naprawdę nieźle wyglądać i Wam odpowiadać.
oehana55

Re: Stolarka aluminiowa

Post autor: oehana55 »

A dajcie mi spokój z takimi sprawami... Facet mnie poprosił, żebym sprawdziła, gdzie wykonuje się coś takiego jak polerowanie stali nierdzewnej i ja to oczywiście zrobiłam i co ? A no nic, okazało się, że nie tylko o szlifowanie aluminium mu chodziło, ale i tłoczenie i coś tam jeszcze. I nie podziękował nawet za kilkanaście godzin mojego wyszukiwania. A dziękuję bardzo za coś takiego.
ODPOWIEDZ