Przyczepka rowerowa - kupię

Tutaj możesz ogłosić się, jeśli masz do sprzedania podręczniki do nauki lub ciekawe książki. Odezwij się też, kiedy będziesz potrzebować jakiejkolwiek publikacji.
Maltenia

Przyczepka rowerowa - kupię

Post autor: Maltenia »

Może ktoś z Was ma do sprzedania używaną przyczepkę rowerową dla dziecka? Chodzi mi o taką, w której będę mogła bezpiecznie przewozić trzyletnią córkę. Sprawdza się w ogóle taki sprzęt? jeśli nie znajdzie się tutaj nikt, kto chce sprzedać, zamówię taką ze sklepu https://strefa-zdrowia.com.pl bo porównałam ceny w różnych miejscach i u nich wychodzi naprawdę korzystnie.
Seven2

Re: Przyczepka rowerowa - kupię

Post autor: Seven2 »

Rowery dziecięce marki Trek https://goodsport.pl/rowery/dzieciece/ są wysokiej jakości i zaprojektowane specjalnie z myślą o małych rowerzystach, oferując im komfort i bezpieczeństwo. Mają lekką konstrukcję, dostosowaną do wieku i wzrostu dziecka, a także ergonomiczne elementy, takie jak regulowane kierownice i siodełka, aby umożliwić łatwe dopasowanie do rosnącego rowerzysty. Dodatkowo, rowery Trek dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala wybrać model odpowiedni dla indywidualnych preferencji i stylu małego rowerzysty.
Seba99

Re: Przyczepka rowerowa - kupię

Post autor: Seba99 »

A przyczepka pasuje do każdego rowery? Czytałem poradniki w serwisie moto na temat przyczepek i wiem, że nie wszystkie muszą pasować, bo mają przeróżne mocowania!
Lenka 22

Re: Przyczepka rowerowa - kupię

Post autor: Lenka 22 »

Witajcie rowerzyści, Chcę podzielić się z Wami informacjami o aktualnych promocjach na rowery https://hotbikes.pl/ Czy jest coś, co teraz szczególnie warto kupić? Może znaleźliście interesujące oferty? Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami!
Karol 43

Re: Przyczepka rowerowa - kupię

Post autor: Karol 43 »

Witam wszystkich miłośników rowerów szosowych https://goodsport.pl/rowery/szosowe/ ! Jakie są wasze ulubione trasy, na których można poczuć prawdziwą pasję do jazdy na rowerze szosowym? Chciałbym odkryć nowe miejsca do pedałowania.
ODPOWIEDZ