Herbata zielona

Jakie suplementy diety warto przyjmować, żeby wspomóc szybką naukę i zwiększyć koncentrację? Poznaj popularne preparaty, które naprawdę działają.
Dastia

Herbata zielona

Post autor: Dastia »

Wiecie co, ja jestem zdania, że nie ma sensu faszerować się tak naprawdę nie wiadomo czym, skoro świetnie sprawdza się w temacie poprawy koncentracji i dodaniu sobie energii - klasyczna, zielona herbata. Różne rodzaje, z ciekawymi dodatkami można kupić w sklepie https://www.zdroweherbaty.com.pl polecam, ja bardzo je lubię.
awin

Re: Herbata zielona

Post autor: awin »

Moją ulubioną herbata jest matcha. Nie ma nic lepszego, nie piję w ogóle kawy, a zamiast niej robię sobie czasem takie wypasione matcha latte. Piję też miętę i yerbę matte. Wszystkie te herbaty kupuje w sprawdzonym miejscu, w sklepie internetowym Planetarianie: https://planetarianie.bio/pl/c/Herbaty/39 Te herbatki są BIO, czyli ekologiczne, dobrze wyselekcjonowane, jest także ich większy wybór na stronie sklepu. Można je kupić w bardzo dobrych cenach. Tam kupuje oczywiście inne, ekologiczne produkty, jak na przykład mieszanki przypraw, kasze, mąki, itp. Opłaca się tam zrobić tego typu zakupy, polecam :).
morelkaa

Re: Herbata zielona

Post autor: morelkaa »

Jak chodzi o mnie, to jestem ogromną fanką herbat. Bardzo się cieszę ponieważ teraz udało mi się znaleźć firmę mapotea.pl, która oferuje najróżniejsze opcje w tym zakresie... Czy to herbata ziołowa melisa, czy to każda inna smakowa czy nie - to jest tam z czego wybierać.
ODPOWIEDZ